SERWIS - SPRZEDAŻ - KARCHER

Sprawdź ofertę na serwis i naprawę myjek każdego rodzaju. Autoryzowany dystrybutor i serwis Nilfisk-Alto. Firma nasza od lat specjalizuje się w serwisie i naprawach myjek ciśnieniowych każdego rodzaju. W ofercie sprzedaż myjek firmy KARCHER – niskie ceny, sprawdzony towar.  

Czytaj wiecej

SERWIS

Naprawiamy myjki wszystkich firm gwarancyjne i pogwarancyjne.Na każde naprawy udzielamy gwarancji.Wykonujemy naprawy ekspresowe w ciągu 2-3 godz. od dostarczenia myjki. Dla klientów z odległych miejscowości Zapewniamy myjki zastępcze na czas naprawy. Gwarantujemy rozsądne ceny i fachowy serwis.

Podane stawki to cena za wyszukanie uszkodzenia i koszt robocizny.

  1. Małe myjki zimnowodne do użytku domowego z seri K . Średnia cena całkowitej naprawy myjki to 50- 250zł
  2. Myjki zimno wodne średniej wielkości typu Karcher 720 lub HD 650 .Średnia cena robocizny to od 100 - 200zł plus cena części użytych do naprawy.
  3. Myjki zimnowodne duże z serji HD 895 1090 i większe cena robocizny to 100-300zł plus koszt użytych części do naprawy.
  4. Myjki gorąco wodne małe i średniej wielkości np.HDS 555 lub HDS 695 895 cena robocizny to 100-400zł plus koszt części użytych do naprawy.
  5. Myjki gorąco wodne duże przemysłowe koszt robocizny to 100-450zł plus koszt części użytych do naprawy. Cena naprawy zależy od stanu myjki czy jest zadbana czy też dojechana na marnym oleju dlatego jest cena od -do. Dokonujemy wyceny naprawy przez telefon ale tylko wtedy jest wiążąca gdy klient potrafi określić rodzaj uszkodzenia tzn. stwierdzenie myjka nie chodzi to za mało aby określić cenę naprawy. Prowadzimy sprzedaż używanych myjek z gwarancją własną na poprawne działanie myjki.

Bliższych informacji udzielam tel. 600 720 865